Producenci
Promocje
Naklejka na samochód PSIA ŁAPA SERCE 12x14cm
Naklejka na samochód PSIA ŁAPA SERCE 12x14cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.
Naklejka na ścianę PING PONG 10x12cm
Naklejka na ścianę PING PONG 10x12cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.
Naklejka na samochód PIES 14x15cm
Naklejka na samochód PIES 14x15cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.
Naklejka na samochód SZACH MAT 12x7cm
Naklejka na samochód SZACH MAT 12x7cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.

Naklejki na samochód

Naklejki na samochodzie możesz umieszczać właściwie wszędzie, za wyjątkiem miejsc które będą ograniczały widoczność podczas jazdy. Złym pomysłem jest także używanie naklejek na samochód które są obraźliwe lub zawierają elementy naruszające prawo (np. wzywają do nienawiści). Za taką naklejkę możemy zostać ukarani mandatem, a w ekstremalnych przypadkach może zostać wszczęte postępowanie na drodze sądowej. Najczęściej wybieranymi miejscami do umieszczenia naklejki na samochodzie są zderzak, lusterka, maska i tylna szyba. Kolor naklejki nie powinien się zlewać z kolorem auta. Zanim zaaplikujesz naklejkę na samochód udaj się na myjnie - powierzchnia na której chcemy umieścić wzór musi być czysta. Jeżeli nie masz pewności czy aby naklejka pasuje w konkretnym miejscu zawsze przed aplikacją możesz przytwierdzić ją tymczasowo taśmą klejącą (nie zrywając papieru transferowego). Po umieszczeniu naklejki na samochodzie nie należy go myć przez przynajmniej trzy do czterech dni (tyle czasu potrzeba aby klej w naklejce odpowiednio związał). Nasze produkty mają trwałość od dwóch do czterech lat w zależności od klimatu (w Europie będzie to trzy do nawet pięciu lat, ale przy upalnym lecie naklejka może stracić trochę koloru, przy mroźnej zimie może się trochę skurczyć).

Naklejka na samochód pies

Jak usunąć naklejkę z samochodu?

Jeżeli chcemy usunąć naklejkę z samochodu wystarczy delikatnie podważyć ją paznokciem a następnie jednostajnym ruchem odkleić - jeżeli klej mocno trzyma można użyć suszarki w celu nagrzania powierzchni z której chcemy usunąć wzór. Jeżeli wykorzystać powstałą powierzchnię do umieszczenia nowej nalepki to najpierw zalecamy dokładne usunięcie starego kleju, umycie i wysuszenie obszaru, tak aby nie zachodziły żadne niepożądane reakcje między wodą a klejem. Naklejki na motocykl aplikujemy w taki sam sposób jak naklejki na auto, ale w przypadku motocykla lub skutera należy wybrać typ produktu o odpowiednio mniejszym rozmiarze. W przypadku samochodu powierzchnia do aplikacji jest dużo większa niż na motocyklu, na samochodzie jest także mniej nierówności i różnego rodzaju uskoków które prowadzą do ewentualnych deformacji naklejki ozdobnej.

Naklejka na samochód nurek czarna

Jakie będzie najlepsze miejsce do umieszczenia naklejki na samochodzie?

Naklejek nie należy umieszczać na plastikowych częściach samochodu ani w miejscu przez które widoczność kierowcy byłaby ograniczona. Złym pomysłem jest także używania naszych produktów do zakrywania rys lub rdzy na karoserii samochodu, motocykla lub skutera - jeżeli powierzchnia jest uszkodzona zalecamy najpierw udanie się do lakiernika. W zależności od miejsca w którym wzór ma zostać przytwierdzony zalecamy różne rozmiary nalepek. W przypadku lusterek samochodowych zalecane rozmiary naklejki to ok. 10cm x 10cm - często wybieranymi na lusterka są oczy. Powierzchnia zderzaka samochodu daje większe możliwości. W zależności od modelu samochodu naklejka może mieć nawet do 20cm wysokości i kilkudziesięciu centymetrów szerokości - dobrym wyborem będzie motyw pasma górskiego, ryby lub śmieszny napis. Największe naklejki można umieścić oczywiście na masce lub drzwiach - nawet do 120cm wysokości i 100cm szerokości. Jeżeli zależy Ci na niepowtarzalnej ozdobie na samochód to zapraszamy do kontaktu - wykonujemy zlecenia indywidualne dla naszych klientów. Możemy stworzyć naklejkę według wzoru który nam prześlesz lub możemy zaproponować motyw pasujący do twoich preferencji.

Naklejka na samochód obcy

Naklejki na samochód

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl