Producenci
Promocje
Naklejka na samochód PSIA ŁAPA SERCE 12x14cm
Naklejka na samochód PSIA ŁAPA SERCE 12x14cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.
Naklejka na ścianę PING PONG 10x12cm
Naklejka na ścianę PING PONG 10x12cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.
Naklejka na samochód PIES 14x15cm
Naklejka na samochód PIES 14x15cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.
Naklejka na samochód SZACH MAT 12x7cm
Naklejka na samochód SZACH MAT 12x7cm
8,00 zł 8,00 zł
szt.

Naklejki na samochód

Naklejki na samochodzie możesz umieszczać właściwie wszędzie, za wyjątkiem miejsc które będą ograniczały widoczność podczas jazdy. Złym pomysłem jest także używanie naklejek na samochód które są obraźliwe lub zawierają elementy naruszające prawo (np. wzywają do nienawiści). Za taką naklejkę możemy zostać ukarani mandatem, a w ekstremalnych przypadkach może zostać wszczęte postępowanie na drodze sądowej. Najczęściej wybieranymi miejscami do umieszczenia naklejki na samochodzie są zderzak, lusterka, maska i tylna szyba. Kolor naklejki nie powinien się zlewać z kolorem auta. Zanim zaaplikujesz naklejkę na samochód udaj się na myjnie - powierzchnia na której chcemy umieścić wzór musi być czysta. Jeżeli nie masz pewności czy aby naklejka pasuje w konkretnym miejscu zawsze przed aplikacją możesz przytwierdzić ją tymczasowo taśmą klejącą (nie zrywając papieru transferowego). Po umieszczeniu naklejki na samochodzie nie należy go myć przez przynajmniej trzy do czterech dni (tyle czasu potrzeba aby klej w naklejce odpowiednio związał). Nasze produkty mają trwałość od dwóch do czterech lat w zależności od klimatu (w Europie będzie to trzy do nawet pięciu lat, ale przy upalnym lecie naklejka może stracić trochę koloru, przy mroźnej zimie może się trochę skurczyć).

Naklejka na samochód pies

Jak usunąć naklejkę z samochodu?

Jeżeli chcemy usunąć naklejkę z samochodu wystarczy delikatnie podważyć ją paznokciem a następnie jednostajnym ruchem odkleić - jeżeli klej mocno trzyma można użyć suszarki w celu nagrzania powierzchni z której chcemy usunąć wzór. Jeżeli wykorzystać powstałą powierzchnię do umieszczenia nowej nalepki to najpierw zalecamy dokładne usunięcie starego kleju, umycie i wysuszenie obszaru, tak aby nie zachodziły żadne niepożądane reakcje między wodą a klejem. Naklejki na motocykl aplikujemy w taki sam sposób jak naklejki na auto, ale w przypadku motocykla lub skutera należy wybrać typ produktu o odpowiednio mniejszym rozmiarze. W przypadku samochodu powierzchnia do aplikacji jest dużo większa niż na motocyklu, na samochodzie jest także mniej nierówności i różnego rodzaju uskoków które prowadzą do ewentualnych deformacji naklejki ozdobnej.

Naklejka na samochód nurek czarna

Jakie będzie najlepsze miejsce do umieszczenia naklejki na samochodzie?

Naklejek nie należy umieszczać na plastikowych częściach samochodu ani w miejscu przez które widoczność kierowcy byłaby ograniczona. Złym pomysłem jest także używania naszych produktów do zakrywania rys lub rdzy na karoserii samochodu, motocykla lub skutera - jeżeli powierzchnia jest uszkodzona zalecamy najpierw udanie się do lakiernika. W zależności od miejsca w którym wzór ma zostać przytwierdzony zalecamy różne rozmiary nalepek. W przypadku lusterek samochodowych zalecane rozmiary naklejki to ok. 10cm x 10cm - często wybieranymi na lusterka są oczy. Powierzchnia zderzaka samochodu daje większe możliwości. W zależności od modelu samochodu naklejka może mieć nawet do 20cm wysokości i kilkudziesięciu centymetrów szerokości - dobrym wyborem będzie motyw pasma górskiego, ryby lub śmieszny napis. Największe naklejki można umieścić oczywiście na masce lub drzwiach - nawet do 120cm wysokości i 100cm szerokości. Jeżeli zależy Ci na niepowtarzalnej ozdobie na samochód to zapraszamy do kontaktu - wykonujemy zlecenia indywidualne dla naszych klientów. Możemy stworzyć naklejkę według wzoru który nam prześlesz lub możemy zaproponować motyw pasujący do twoich preferencji.

Naklejka na samochód obcy

Czy naklejki na samochód można naklejać aby zakryć rysy?

Nie zalecamy stosowania naklejek na samochód na którym są rysy lub rdza. Jeżeli uszkodzenie zostanie przykryte to klej może dostać się pod karoserie samochodu i może to przyśpieszyć procesy korozyjne. Przed zaaplikowaniem naklejki na uszkodzoną powierzchnię zalecamy wizytę u lakiernika. Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe na skutek nieodpowiedniego korzystania z naszych produktów.

Czy naklejki na ścianę można przyklejać na dziury lub szczeliny?

Tak o ile na powierzchni na której chcemy zaaplikować naklejkę nie występują żadne nierówności i jest sucha. Nie zalecamy jednak aplikowania naklejek na duże dziury. Naklejki na ścianę świetnie maskują małe szczeliny. Prosimy mieć na uwadze fakt, że nie wszystkie naklejki będą się nadawać do przykrywania uszkodzeń ścian. Prosimy o kontakt i zdjęcie uszkodzenia, a znajdziemy odpowiedni wzór do przykrycia.

Jakie naklejki można naklejać na kask motocyklowy?

Wszystkie małe naklejki przeznaczone do naklejania na samochód. Trwałość takich naklejek jest taka sama jak na karoserii samochodu lub motocykla.

Jak dostarczacie naklejki do klientów?

Naklejki wysyłamy pocztą polską - do wyboru listem ekonomicznym lub listem ekonomicznym poleconym. Prosimy mieć na uwadze, że listy ekonomiczne są dostarczane do skrzynek pocztowych a nie do rąk własnych. Jeżeli nie zamawiacie Państwo naklejek na adres domowy tylko np. do firmy to prosimy w formularzu zamówienia o podanie nazwy firmy - w szczególności tych zamawianych listem ekonomicznym. Naklejki większe niż 40cm x 40cm wysyłamy w podłużnym kartonowym pudełku, tak aby podczas transportu nie uległy zniszczeniu.

Czy otrzymam rabat przy większej ilości zakupionych naklejek na samochód?

Aby uzyskać ofertę hurtową zapraszamy do kontaktu - dla każdego Klienta wycena zamówienia będzie indywidualna. Na cenę końcową mają wpływ takie czynniki jak - rodzaj folii, powierzchnia przesłanego wzoru, stopień skomplikowania, a także wielkość naklejki.

Naklejki na samochód zniszczyły się w transporcie - co mam zrobić?

Prosimy o kontakt na adres emailowy: kontakt@tanienaklejanie.pl

Uszkodziłem naklejkę podczas aplikowania, co robić?

Gdyby naklejka uszkodziła się podczas aplikowania należy spróbować dokleić uszkodzony element. Jeżeli uszkodził się niewielki fragment naklejki to prosimy o kontakt.

Jakie są dostępne kolory naklejek?

Aktualnie w ofercie posiadamy kilkanaście kolorów naklejek na samochód i ścianę czyli czarny, biały, beżowy, niebieski, zielony, żołty, fioletowy, różowy, pomarańczowy, szary, srebrny, złoty, czerwony i brązowy.

Naklejki do mnie nie dotarły, co mam zrobić?

W przypadku listu poleconego ekonomicznego jest dostępny tracking i możemy sprawdzić gdzie dokładnie w danym momencie znajduje się przesyłka. Jeżeli po wysłaniu zamówienia nie otrzymaliście od nas drogą emailową numeru śledzenia przesyłki to prosimy o kontakt a tracking zostanie wysłany.

W przypadku listu ekonomicznego nie ma możliwości śledzenia przesyłki i trzeba czekać, aż listonosz wrzuci je do skrzynki. Często się zdarza, że zamówienie leży na poczcie najbliżej adresu zamieszkania przez jakiś czas - jeżeli list nie dotarł w maksymalnie 8-10 dni to prawdopodobnie czeka na poczcie. Zdarza się również, że listonosz pomyli adresy i wrzuci zamówienie do skrzynki sąsiada. Gdyby jednak okazało się, że zamówienie się nie odnalazło to prosimy o kontakt emailowy.

Czy wykonujecie Państwo naklejki reklamowe na samochody?

Oczywiście. Po indywidualną wycenę zapraszamy do kontaktu na nasz firmowy email.

Czy wykonujecie Państwo banery reklamowe do sklepów/firm/salonów/biur?

Oczywiście. Po indywidualną wycenę zapraszamy do kontaktu na nasz firmowy email.

Interesuje mnie konkretny wzór naklejki, jak mam go odnaleźć w waszym sklepie?

Prosimy w wyszukiwarce wpisać nazwę wzoru - naklejki mamy podpisane jak najbardziej intuicyjnie np. naklejka na samochód pies, naklejka na samochód serce, naklejka na samochód kwiaty. Oczywiście można w wyszukiwarkę wpisać samo słowo kluczowe czyli statek, pies, kawa itp. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na konkretny wzór to po lewej stronie jest dostępne menu z rodzajami naklejek, wielkościami i uporządkowanymi podkategoriami.

Naklejka na samochód okazała się za duża/za mała - co mam zrobić?

Prosimy o kontakt, towar można zwrócić lub wymienić na inny wzór.

Jak podane są wymiary naklejek na samochód w waszym sklepie?

Pierwszy wymiar jest to wysokość, drugi wymiar jest to szerokość. Długość mierzymy od najwyższe punktu do najniższego. Analogicznie mierzymy szerokość.

Od jakiej kwoty jest darmowa dostawa?

Darmowa dostawa w naszym sklepie jest od 100zł.

Czy można odebrać naklejki na samochód osobiście?

Niestety nie ma takiej możliwości.

Czy mogę prosić o wysłanie zamówienia kurierem?

Niestety ze względu na niską jakość usług i mało atrakcyjne ceny kurierów zrezygnowaliśmy z ich usług.

Ile trwa dostawa naklejek na samochód?

Czas dostawy wynosi D+7 w przypadku zamówienia naklejek listem ekonomicznym i D+5 w wypadku zamówienia listem ekonomicznym poleconym. D oznacza dzień w którym wpłynęła do nas wpłata za zamówienie.

Czy naklejki do użytku zewnętrznego różnią się czymś od tych do użytku wewnętrznego?

Naklejki fizycznie nie różnią się niczym - jednak należy pamiętać, że trwałość naklejek na zewnątrz wynosi od 2 do 4 lat w zależności od klimatu. W pomieszczeniu trwałość do kilkunastu lat.

Odkleiłem naklejkę ale klej nie chce zejść z powierzchni - co mam zrobić?

Klej można podgrzać (np. suszarką) - następnie usunąć szmatką nasączoną wodą.

Nakleiłem naklejkę ale niestety krzywo - co mam zrobić?

Jeżeli naklejka jest mała i nie została "dociśnięta" należy ją lekko podważyć paznokciem i delikatnie przekleić.

Czy naklejki na zamówienie są droższe od tych dostępnych w sklepie?

Niestety tak. Wykonanie naklejki na samochód na zamówienie klienta wymaga dodatkowych nakładów pracy grafika. Przy zamówieniach hurtowych przygotowanie wzoru do wycięcia jest wliczone w cenę.

Chciałbym zamówić jeden wzór naklejki w kilku różnych kolorach - jak mam to zrobić?

Należy dodać jeden kolor do koszyka, następnie należy wybrać nowy kolor i dodać go do koszyka. Nie ma potrzeby aby w komentarzu do zamówienia wpisywać kolor naklejki.

Znalazłem naklejkę na samochód w kategorii małe naklejki ale niestety nie mogę odnaleźć tego samego wzoru w kategorii duże naklejki - dlaczego?

Niektóre naklejki są dostępne w jednym lub dwóch rozmiarach. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym wzorem ale o większym wymiarze to zapraszamy do kontaktu, będziemy w stanie wykonać naklejkę na zamówienie.

Nie mieszkam w Polsce - czy jest możliwość dostarczenia naklejki na samochód do innego kraju?

Prosimy o kontakt emailowy. Niestety dostawa do innych krajów będzie dużo droższa niż do Polski - w zależności od kontynentu i kraju koszt wysłania może zwiększyć się od 10 do 40 zł.

Czy wykonujecie Państwo naklejki cytaty w innych językach niż polski?

Oczywiście. Jednakże prosimy o przesłanie poprawnego tłumaczenia wraz z znakami (najlepiej gotowy tekst w grafice w formacie jpg/png).

Jak zostanę powiadomiony o wysyłce naklejek na ścianę?

O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy naszych klientów drogą emailową.

Przesłałem wzór, ale otrzymałem odmowę na wykonanie naklejki na auto - dlaczego?

Na każdą prośbę wyceny staramy odpowiedzieć się rzeczowo i staramy się wykonać usługę na jak najwyższym poziomie. Nie wykonujemy naklejek o tematyce rasistowskiej, godzących w wartości moralne, zawierających symbole nazistowskie, podobizn zbrodniarzy wojennych i wszystkich innych wzorów mogących nawoływać do nienawiści.

Naklejki na samochód

Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 1 31,5cm x 33 cm

Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 1 31,5cm x 33 cm
Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 1 31,5cm x 33 cm
Naklejka na lodówkę 4 LISTNA KONICZYNA 1 31,5cm x 33 cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 59,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 12cm x 12cm

Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 12cm x 12cm
Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 12cm x 12cm
Naklejka na lodówkę 4 LISTNA KONICZYNA 12cm x 12cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 6x6cm

Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 6x6cm
Naklejka na samochód 4 LISTNA KONICZYNA 6x6cm
Naklejka na lodówkę 4 LISTNA KONICZYNA czarna 6x6cm
Wysokość (Pionowo): 18
Szerokość (Poziomo): 10

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 42cm x 30 cm

Naklejka na samochód 42cm x 30 cm
Naklejka na samochód 42cm x 30 cm
Naklejka na lodówkę 42cm x 30 cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 59,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 4x4 14x10cm

Naklejka na samochód 4x4 14x10cm
Naklejka na samochód 4x4 14x10cm
Naklejka na lodówkę 4x4 czarna 14x10cm
Wysokość (Pionowo): 16
Szerokość (Poziomo): 15

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 8 BALL BILA 12cm x 36cm

Naklejka na samochód 8 BALL BILA 12cm x 36cm
Naklejka na samochód 8 BALL BILA 12cm x 36cm
Naklejka na lodówkę 8 BALL BILA 12cm x 36cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 8 BALL BILA 18cm x 39 cm

Naklejka na samochód 8 BALL BILA 18cm x 39 cm
Naklejka na samochód 8 BALL BILA 18cm x 39 cm
Naklejka na lodówkę 8 BALL BILA 18cm x 39 cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 59,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 8 BALL BILA 6x18cm

Naklejka na samochód 8 BALL BILA 6x18cm
Naklejka na samochód 8 BALL BILA 6x18cm
Naklejka na lodówkę 8 BALL BILA czarna 6x18cm
Wysokość (Pionowo): 18
Szerokość (Poziomo): 10

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,00 zł
szt.

Naklejka na samochód 8cm x4 28cm x 20cm

Naklejka na samochód 8cm x4 28cm x 20cm
Naklejka na samochód 8cm x4 28cm x 20cm
Naklejka na lodówkę 8cm x4 28cm x 20cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AAARGH 14x13cm

Naklejka na samochód AAARGH 14x13cm
Naklejka na samochód AAARGH 14x13cm
Naklejka na lodówkę AAARGH czarna 14x13cm
Wysokość (Pionowo): 10
Szerokość (Poziomo): 11

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AAARGH 28cm x 26cm

Naklejka na samochód AAARGH 28cm x 26cm
Naklejka na samochód AAARGH 28cm x 26cm
Naklejka na lodówkę AAARGH 28cm x 26cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AAARGH 42cm x 39 cm

Naklejka na samochód AAARGH 42cm x 39 cm
Naklejka na samochód AAARGH 42cm x 39 cm
Naklejka na lodówkę AAARGH 42cm x 39 cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 59,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AFRYKA 10x14cm

Naklejka na samochód AFRYKA 10x14cm
Naklejka na samochód AFRYKA 10x14cm
Naklejka na drzwi AFRYKA czarna 10x14cm
Wysokość (Pionowo): 8
Szerokość (Poziomo): 15

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AFRYKA 20cm x 28cm

Naklejka na samochód AFRYKA 20cm x 28cm
Naklejka na samochód AFRYKA 20cm x 28cm
Naklejka na drzwi AFRYKA 20cm x 28cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AFRYKA 30cm x 42 cm

Naklejka na samochód AFRYKA 30cm x 42 cm
Naklejka na samochód AFRYKA 30cm x 42 cm
Naklejka na drzwi AFRYKA 30cm x 42 cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 59,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AGENT 007 18x17cm

Naklejka na samochód AGENT 007 18x17cm
Naklejka na samochód AGENT 007 18x17cm
Naklejka na lodówkę AGENT 007 czarna 18x17cm
Wysokość (Pionowo): 12
Szerokość (Poziomo): 15

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 8,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AGENT 007 36cm x 34cm

Naklejka na samochód AGENT 007 36cm x 34cm
Naklejka na samochód AGENT 007 36cm x 34cm
Naklejka na lodówkę AGENT 007 36cm x 34cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Naklejka na samochód AGENT 0cm x #ARG! cm

Naklejka na samochód AGENT 0cm x #ARG! cm
Naklejka na samochód AGENT 0cm x #ARG! cm
Naklejka na lodówkę AGENT 0cm x #ARG! cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 108,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl