Naklejki na ścianę dla dzieci

Naklejki na ścianę dla dziecka to świetny wybór na ozdobienie pokoju dziecięcego. W zależności od wieku Twojego dziecka i jego preferencji przygotowaliśmy odpowiednią ofertę naklejek. Jeżeli żaden z wzorów które mamy w ofercie Ci nie odpowiada to nie ma problemu – skontaktuj się z nami a wspólnie coś wymyślimy. Możesz podesłać nam swój wzór, a jeżeli takiego nie masz to chętnie Ci coś zaproponujemy lub wykonamy naklejkę od zera.

Gdzie umieścić naklejkę w pokoju dziecka?

Naklejki w pokoju dziecięcym można umieścić właściwie wszędzie. Bez problemu możesz ozdobić nimi całą ścianę przemieniając całe pomieszczenie w bajkową krainę. Kilkanaście samochodów na ścianach zamieni pokój w miasto w którym Twój syn stanie się superbohaterem ściagającym złoczyńców. Księżniczki i wróżki zamienią pokój Twojej córki w magiczny bajkowy las w którym zwierzęta mówią ludzkim głosem. Kolorowe literki i cyferki dostarczą Twojemu maluchowi odpowiednich bodźców i posłużą jako narzędzie dydaktyczne przy nauce mówienia.

Naklejki na ścianę dla dziecka

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo wzorów w czternastu różnych kolorach. Dla dziewczynek przygotowaliśmy ofertę z księżniczkami czekającymi na swojego rycerza i piękne zamki. Jeżeli Twoja córka jest miłośniczką baśni i bajek to dobrym wyborem mogą być naklejki z wróżkami. Dla chłopców mamy ogromny wybór sportowych samochodów. Dla tych zafascynowanych służbami przygotowaliśmy wzory z nieustraszonymi strażakami i policjantami. Być może Twój syn jest zakochany w karetkach lub wozach policyjnych? Nie ma namniejszego problemu – w naszej ofercie znajdziesz takie wzory.

Dla maluchów proponujemy naklejki ze zwierzątkami, cyferkami i literkami. Mogą one posłużyć jako narzędzie przy nauce czytania, pisania i mówienia. Jeżeli zamówisz naklejki w kilku kolorach to bez problemu nauczysz swojego malucha również kolorów!

Wyświetlanie 1–60 z 463 wyników