Naklejki na ścianę do kuchni

Kuchnia jest miejscem w którym spędzamy wiele czasu. Ci żyjący szybko wbiegają do kuchni tylko rano aby szybko napić się kawy z ekspresu. Inni wieczorami gotują romantyczne kolacje dla swoich żon a jeszcze inni spędzają tam popołudnia szykując coś przysznego dla całej rodziny. Nie jest ważne do której grupy należysz – kuchnia w Twoim domu pełni ważną funkcję i bez niej nie wyobrażasz sobie codziennego funkcjonowania.

Dla tych którzy chcieliby odmienić swoją kuchnię przygotowaliśmy ofertę naklejek do kuchni. Możesz wybrać z wielu wzorów – a jeżeli to co proponujemy Ci nie odpowiada zawsze możesz zapytać o unikalną naklejkę wykonaną na zamówienie (i wcale nie droższą niż od tych gotowych (-; ).

Wzory naklejek do kuchni

Dla miłośników gorącej porannej kawy mamy w ofercie nasiona kawy które można przykleić niedaleko ekspresu – tak na wszelki wypadek gdybyś spóźniony do pracy wpadł do kuchni i zapomniał gdzie ekspres stoi. Dla tych którzy w kuchni spędzają naprawdę dużo czasu mamy do wyboru naklejki w kształcie noży lub przyborów kuchennych. Złym wyborem nie będą również wzory kwieciste które nadadzą Twojej kuchni niepowtarzalnego charakteru. Być może chcesz oznaczyć w której szafce stoją przyprawy, w której trzymasz noże a w której garnki? Naklejkając odpowiednie oznaczenia w różnych miejscach ułatwisz gościom odnalezienie się w Twoim królestwie (Kto nie szukał półki z szklankami w kuchni u znajomych niech pierwszy rzuci kamień!).

Naklejki do kuchni można przyklejać w wielu miejscach – niekoniecznie na ścianach! Pamiętaj, że nasze produkty możesz umieścić na każdej niechropowatej powierzchni na przykład na lodówce lub kuchence mikrofalowej. Pamiętaj jednak że nie są one odporne na bardzo wysokie temperatury więc przyklejanie ich na piekarnik nie będzie dobrym pomysłem. Naklejki umieszczane w pomieszczeniach mają trwałość właściwie permanentą – chyba że ktoś celowo je uszkodzi.

Wyświetlanie 1–60 z 112 wyników